Центр надання адміністративних послуг Хмельницької міської ради

УВАГА!!! Шановні відвідувачі Хмельницького ЦНАПу!

 

На виконання заходів щодо запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 на території міста Хмельницького та на виконання Указу Президента України «Про невідкладні заходи щодо забезпечення національної безпеки в умовах спалаху гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», постанови Кабінету Міністрів України «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та з урахуванням протоколу позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 10.03.2020 року № 2 з 18.03.2020 р.:

- управління адміністративних послуг (вул. Соборна, 16), його територіальні підрозділи Філія № 1 (вул. Грушевського, 86) тимчасово призупиняють прийом громадян та юридичних осіб на весь період карантинних заходів з питань надання адміністративних, дозвільних, реєстраційних послуг, оформлення біометричних документів, оформлення електронного квитка та інших адміністративних послуг.
- управління адміністративних послуг (вул. Соборна, 16) буде здійснювати консультації за допомогою телекомунікаційних засобів зв’язку.
- суб’єкти надання адміністративних послуг призупиняють надання консультацій у приміщенні ЦНАП до закінчення періоду карантинних заходів (каб. № 37).
Про відновлення роботи ЦНАП та його підрозділів Вас буде повідомлено додатково!

Рекомендуємо громадянам та юридичним особам подавати документи засобами поштового та телекомунікаційного зв’язку (Единий державний портал адміністративних послуг https://my.gov.ua/, у тому числі через інтегровані з ним інформаційні системи державних органів (докладніше*), портал Хмельницької міської ради MyCity http://mycity.khm.gov.ua/ (докладніше**)).

Отримати консультації у телефонному режимі: (0382)76-58-61, 70-27-71, 70-27-93, 70-27-91, електронною поштою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Ми просимо вибачення за тимчасові незручності, які зумовлені карантинними заходами, але такі заходи вжиті задля безпеки громадян!
Будь ласка обмежуйте контакти та уникайте громадських місць!