Центр надання адміністративних послуг Хмельницької міської ради

УВАГА! Зміни в переліку адміністративних послуг, що надаються Управлінням державної архітектурно – будівельної інспекції у Хмельницькій області

Враховуючи зміни до Постанов Кабінету Міністрів України від 13.04.2013 р. № 461 «Питання прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів», від 13.04.2013 р. № 466 «Деякі питання підготовчих та будівельних робіт» та відповідно до листів Управління Державного архітектурно-будівельної інспекції у Хмельницькій області від 21.04.2020 № 1022-1.14/1157-20 та від 28.04.2020 № 1022-1.14/1194-20 через управління адміністративних послуг Хмельницької міської ради здійснюється прийом документів, що надаються Управлінням Державного архітектурно-будівельної інспекції у Хмельницькій області, а саме:

 1. Реєстрація декларації про готовність об’єкта до експлуатації, будівництво якого здійснено на підставі будівельного паспорта.
 2. Реєстрація декларації про готовність об’єкта до експлуатації, що за класом наслідків (відповідальності) належить до об’єктів з незначними наслідками (СС1).
 3. Реєстрація декларації про готовність об’єкта до експлуатації, на який визначено право власності за рішенням суду.
 4. Реєстрація декларації про готовність об'єкта до експлуатації (щодо об'єктів будівництва, що за класом наслідків (відповідальності) належать до об'єктів з незначними наслідками (СС1), збудовані на земельних ділянках відповідного цільового призначення без дозвільного документа на виконання будівельних робіт.
 5. Внесення змін до декларації про готовність об'єкта до експлуатації
 6. Дозвіл на виконання будівельних робіт.
 7. Внесення змін до дозволу на виконання будівельних робіт.
 8. Видача сертифікату у разі прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом об’єкту.
 9. Подання повідомлення про початок виконання підготовчих робіт.
 10. Подання повідомлення про початок виконання будівельних робіт щодо об’єктів, будівництво яких здійснюється на підставі будівельного паспорта.
 11. Подання повідомлення про початок виконання будівельних робіт щодо об’єктів, що за класом наслідків (відповідальності) належать до об’єктів з незначними наслідками (СС1).
 12. Подання повідомлення про зміну даних у зареєстрованому повідомлені про початок виконання підготовчих робіт.
 13. Подання повідомлення про зміну даних у зареєстрованому повідомлені про початок виконання будівельних робіт щодо об’єктів, будівництво яких здійснюється на підставі будівельного паспорта.
 14. Подання повідомлення про зміну даних у зареєстрованому повідомлені про початок виконання будівельних робіт щодо об’єктів, що за класом наслідків (відповідальності) належать до об’єктів з незначними наслідками (СС1).
 15. Подання повідомлення про зміну даних у зареєстрованій декларації про початок виконання будівельних робіт.
 16. Подання повідомлення про зміну даних у зареєстрованій декларації про початок виконання підготовчих робіт.