Центр надання адміністративних послуг Хмельницької міської ради

Шановні відвідувачі сайту!

Звертаємо Вашу увагу, що у відповідності до вимог Закону України «Про адміністративні послуги», перелік адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг Хмельницької міської ради, впорядковується.

Перелік адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг Хмельницької міської ради 

(рішення 48-ої сесії міської ради №19 від 04.03.2014р) 

 Доповнення до Переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг Хмельницької міської ради

(рішення 51-ої сесії міської ради №10 від 15.07.2015р.

Перелік документів та інформаційні картки впорядковуються суб'єктами надання послуг.

Для отримання детальної інформації звертайтесь у Центр надання адміністративних послуг.

 

1.Архівний відділ

1.1.Надання копій рішень, витягів з рішень виконкому (сесії) Хмельницької міської ради, розпоряджень міського голови, документів управлінь, підприємств, установ, організацій що знаходяться на зберіганні у відділі (інформаційна картка, заява)

 

2.Відділ обліку та розподілу житлової площі

2.1. Визначення громадян такими, що мають право на “Доступне житло”(інформаційна картка, заява)

2.2. Виключення житлових приміщень з числа службових (інформаційна картка, заява)

2.3. Включення до числа службових житлових приміщень та затвердження рішення адміністрації підприємства, установи, організації про надання службового житла (інформаційна картка, заява)

2.4. Внесення змін в квартирно-облікові справи громадян міста (інформаційна картка, заява)

2.5. Затвердження спільного рішення адміністрації та профспілкового комітету про взяття громадян на квартирний облік за місцем роботи (інформаційна картка, заява)

2.6. Затвердження спільного рішення адміністрації та профспілкового комітету про надання громадянам житла за місцем роботи (інформаційна картка, заява)

2.7. Зміна договору найму житлового приміщення (інформаційна картка, заява)

2.8. Надання  житлових приміщень громадянам, які перебувають на квартирному обліку при виконавчому комітеті (інформаційна картка, заява)

2.9. Надання житлового приміщення, що звільнилось у квартирі (інформаційна картка, заява)

2.10 Постановка на квартирний облік при виконавчому комітеті за місцем проживання з правом отримання житла фонду соціального призначення (інформаційна картка, заява)

2.11. Постановка на квартирний та кооперативний облік при виконавчому комітеті  за місцем проживання (інформаційна картка, заява)

2.12. Про бронювання житла (інформаційна картка, заява)

2.13. Про проведення обміну житлових приміщень в будинках державного житлового фонду та житлового фонду житлово-будівельних кооперативів (інформаційна картка, заява)

 

3.Відділ сприяння діяльності депутатів 

3.1. Видача документів, що засвідчують статус реабілітованих (інформаційна картка, заява)

3.2. Видача копій рішень, витягів з прийнятих рішень міської ради (інформаційна картка, заява)

 

4.Департамент економіки

4.1. Обстеження спеціалізованих підприємств, їх приймальних пунктів і спеціалізованих металургійних переробних підприємств на відповідність вимогам ЗУ "Про металобрухт" (інформаційна картка, заява)

 

5.Загальний відділ

5.1. Видача копій рішень, витягів з прийнятих рішень виконавчого комітету, розпоряджень міського голови (інформаційна картка, заява)

 

6.Служба у справах дітей

6.1. Звільнення опікуна, піклувальника дитини від здійснення їх повноважень (інформаційна картка, заява)

6.2. Надання дозволу на вчинення правочинів стосовно майна дітей (інформаційна картка, заява)

6.3. Надання рішення органу опіки та піклування про встановлення опіки над майном дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування (інформаційна картка, заява)

6.4. Надання рішення органу опіки та піклування щодо визначення або зміни імені, прізвища, по батькові дитини (інформаційна картка, заява)

6.5. Надання рішення органу опіки та піклування щодо визначення місця проживання малолітньої дитини (інформаційна картказаява)

6.6. Надання рішення органу опіки та піклування щодо порядку участі у вихованні дитини того з батьків, хто проживає окремо від неї (інформаційна картка, заява)

6.7. Надання фізичній особі повної цивільної дієздатності (інформаційна картка, заява)

6.8. Обстеження умов проживання громадян (інформаційна картка, заява)

6.9. Погодження на зняття з реєстрації місця проживання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, стосовно яких встановлено опіку чи піклування (інформаційна картка, заява)

6.10. Постановка на облік потенційних опікунів, піклувальників, прийомних батьків та батьків вихователів  (інформаційна картка, заява)

6.11. Призначення громадянина опікуном, піклувальником над дитиною-сиротою, дитиною, позбавленою батьківського піклування (інформаційна картка, заява)

6.12. Припинення опіки, піклування над дитиною (інформаційна картка, заява)

6.13. Створення прийомної сім'ї, дитячого будинку сімейного типу та влаштування до них дітей (інформаційна картка, заява)

 

7.Управління архітектури та містобудування

7.1. Внесення змін в рішення виконавчого комітету Хмельницької міської ради (інформаційна картка, заява)

7.2. Внесення змін у дозвіл на розміщення зовнішньої реклами (інформаційна картка, заява)

7.3. Дозвіл на розміщення зовнішньої реклами (інформаційна картка, заява)

7. 4. Зміна (можливість зміни) адреси об’єктам нерухомості (інформаційна картка, заява)

7. 5. Надання будівельного паспорту забудови земельної ділянки (інформаційна картка, заява)

7.6. Надання дозволу на проведення переобладнання або перепланування будинків, квартир, житлових та нежитлових приміщень у житлових будинках (інформаційна картка, заява)

7.7. Надання дозволу на проведення реконструкції квартир та окремих кімнат у них для потреб непромислового характеру без виведення з житлового фонду (інформаційна картка, заява)

7.8. Надання дозволу на проведення реконструкції окремих будівель, споруд, житлових та нежитлових приміщень (інформаційна картка, заява)

7.9. Надання містобудівних умов і обмежень забудови земельної ділянки (інформаційна картка, заява)

7.10. Надання містобудівних умов та обмежень на самочинно забудовану земельну ділянку (інформаційна картка, заява)

7.11. Оформлення та надання паспорту прив’язки тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності (інформаційна картка, заява)

7.12. Погодження встановлення споруд електрозв’язку на новий строк на території м.Хмельницького (інформаційна картка, заява)

7.13. Погодження встановлення споруд електрозв’язку на території м.Хмельницького (інформаційна картка, заява)

7.14. Присвоєння (можливість присвоєння) адреси об’єктам нерухомості (інформаційна картка, заява)

7.15. Продовження строку дії дозволу на розміщення зовнішньої реклами (інформаційна картка, заява)

7.16. Продовження строку дії паспорту прив’язки тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності (інформаційна картка, заява)

7.17. Розгляд питання самочинного будівництва на засіданні постійно діючої комісії з питань самочинного будівництва (інформаційна картка, заява)

7.18. Переведення дачного (садового)  будинку у житловий (інформаційна картказаява)

 

8.Управління житлово-комунального господарства

8.1. Проведення обстеження зелених насаджень, видача ордеру на їх видалення (у разі необхідності) (інформаційна картка, заява)

8.2. Видача технічних умов на будівництво та реконструкцію зливової каналізації (інформаційна картка, заява)

8.3. Зняття одноповерхових приватизованих житлових будинків та квартир з балансу житлово-експлуатаційних контор (інформаційна картка, заява)

8.4. Надання дозволу на проведення перепоховання (інформаційна картка, заява)

8.5. Проведення обстеження стану житлового фонду з метою встановлення його відповідності санітарним та технічним вимогам (інформаційна картка, заява)

 

9.Управління з питань екології та контролю за благоустроєм міст

9.1. Дозвіл на порушення об’єктів благоустрою (інформаційна картка, заява)

 

10.Управління земельних ресурсів та земельної реформи

10.1 Надання дозволів на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок, матеріалів інвентаризації земель юридичним особам та суб’єктам підприємницької діяльності (інформаційна картка, заява)

10.2 Внесення змін та доповнень до рішення сесії міської ради, договору оренди земельної ділянки (інформаційна картка, заява)

10.3 Затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та зміну її цільового призначення (інформаційна картка, заява)

10.4 Затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки в оренду, в постійне користування та у власність юридичним особам та суб’єктам підприємницької діяльності (інформаційна картка, заява)

10.5. Затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки у власність (оренду) громадянам (інформаційна картка, заява)

10.6. Затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок, матеріалів інвентаризації земель та надання земельної ділянки в оренду, в постійне користування юридичним особам та суб’єктам підприємницької діяльності (інформаційна картка, заява)

10.7. Затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки, матеріалів інвентаризації земель та надання земельної ділянки у власність (оренду) громадянам (інформаційна картка, заява)

10.8. Надання дозволу громадянам на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки, матеріалів інвентаризації земель (інформаційна картка, заява)

10.9. Надання згоди на суборенду земельної ділянки (інформаційна картка, заява)

10.10. Надання земельної ділянки у власність (оренду) громадянам (за технічною документацією) (інформаційна картка, заява)

10.11. Надання земельної ділянки, зареєстрованої в Державному земельному кадастрі, в оренду або в постійне користування юридичним особам та суб’єктам підприємницької діяльності без складання документації із землеустрою (інформаційна картка, заява)

10.12. Надання суб’єктам господарювання дозволу на поділ земельної ділянки або об’єднання земельних ділянок (інформаційна картка, заява)

10.13. Поновлення договору оренди земельної ділянки (інформаційна картка, заява)

10.14. Припинення права користування (оренди) земельною ділянкою (інформаційна картка, заява)

10.15. Рішення про продаж земельних ділянок державної та комунальної власності (інформаційна картка, заява)

 

11.Управління комунального майна

11.1. Надання згоди на здійснення капітального ремонту (невід'ємних поліпшень) орендованого нерухомого майна комунальної власності (інформаційна картка, заява)

11.2. Передача в суборенду нежитлових приміщень міської комунальної власності (інформаційна картказаява)

11.3. Передача в тимчасове безоплатне користування нежитлових приміщень міської комунальної власності (інформаційна картка, заява)

11. 4. Продовження строку оренди нежитлових приміщень міської комунальної власності (інформаційна картка, заява)

 

12.Управління культури і туризму

12.1. Погодження на розміщення об’єктів пересувної та дрібної стаціонарної мережі з надання послуг у сфери відпочинку і розваг (інформаційна картка, заява)

12.2. Погодження на розміщення цирку (інформаційна картка, заява)

 

13.Управління торгівлі

13.1. Встановлення режиму роботи об’єкту торгівлі, ресторанного господарства та сфери послуг (інформаційна картка, заява)

13.2. Організація ринку, ярмарку (інформаційна картка, заява)

13.3. Реєстрація декларації відповідності матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання вимогам законодавства (інформаційна картка, декларація, приклад заповнення)

13.4. Укладення  договору особистого строкового сервітуту для розміщення стаціонарної, пересувної тимчасової споруди, відкритого майданчика для харчування (інформаційна картка, заява)

 

14.Головне управління Держсанепідслужби на залізничному транспорті

14.1. Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи  діючих об’єктів, у т.ч. військового та оборонного призначення (інформаційна картка, заява)

14.2. Дозвіл на проведення будь-яких діагностичних, експериментальних, випробувальних, вимірювальних робіт на підприємствах, в установах, організаціях, діяльність яких пов’язана з використанням біологічних агентів, хімічної сировини, продукції та речовин з джерелами іонізуючого та  неіонізуючого випромінювання і радіоактивних речовин – Дозвіл Держсанепідслужби України на проведення робіт з ДІВ в установах України («Санітарний паспорт»; «Санітарний паспорт на право експлуатації рентгенівського кабінету (пересувних і переносних (палатних) рентгенівських апаратів») (інформаційна картка, заява)

 

15.Головне управління Державної санітарно–епідеміологічної служби у Хмельницькій області

15.1. Видача фізичним особам висновку державної санітарно-епідеміологічної експертизи діючих об'єктів (інформаційна картка, заява)

15.2. Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи  діючих об’єктів, у т.ч. військового та оборонного призначення (інформаційна картка, заява)

15.3. Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи документації на розроблювані  техніку, технології, устаткування, інструменти тощо (інформаційна картка, заява)

15.4. Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи щодо ввезення, реалізації та використання сировини, продукції (вироби, обладнання технологічні лінії тощо) іноземного виробництва за умови відсутності даних щодо їх безпечності для здоров’я населення (інформаційна картка, заява)

15.5. Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи щодо продукції, напівфабрикатів, речовин, матеріалів та небезпечних факторів, використання, передача або збут яких може завдати шкоди здоров’ю людей (інформаційна картка,заява)

15.6. Дозвіл на проведення будь-яких діагностичних, експериментальних, випробувальних,  вимірювальних робіт на підприємствах, в установах, організаціях, діяльність яких пов'язана з використанням біологічних агентів, хімічної сировини, продукції та речовин з джерелами іонізуючого та неіонізуючого випромінювання і радіоактивних речовин - дозвіл на роботу з мікроорганізмами I – IV груп патогенності та рекомбінантними молекулами  ДНК (інформаційна картка, заява)

15.7. Дозвіл на проведення будь-яких діагностичних, експериментальних, випробувальних, вимірювальних робіт на підприємствах, в установах, організаціях, діяльність яких пов’язана з використанням біологічних агентів, хімічної сировини, продукції та речовин з джерелами іонізуючого та  неіонізуючого випромінювання і радіоактивних речовин) – Дозвіл Держсанепідслужби України на проведення робіт з ДІВ в установах України («Санітарний паспорт»; «Санітарний паспорт на право експлуатації рентгенівського кабінету (пересувних і переносних (палатних) рентгенівських апаратів») (інформаційна картка, заява)

15.8. Дозвіл на проведення будь-яких діагностичних, експериментальних, випробувальних, вимірювальних робіт на підприємствах, в установах, організаціях, діяльність яких пов'язана з використанням біологічних агентів, хімічної сировини, продукції та речовин з джерелами іонізуючого та неіонізуючого випромінювання і радіоактивних речовин - Дозвіл на проведення діагностичних, експериментальних, випробувальних, вимірювальних робіт на підприємствах, в установах, організаціях, діяльність яких пов'язана з використанням джерел неіонізуючого випромінювання (інформаційна картка, заява)

 

 

16.Хмельницьке міськрайонне управління Головного управління Держсанепідслужби України

16.1. Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи  діючих об’єктів, у т.ч. військового та оборонного призначення (інформаційна картка, заява)

16.2. Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи документації на розроблювані  техніку, технології, устаткування, інструменти тощо (інформаційна картка, заява)

16.3. Дозвіл на проведення будь-яких діагностичних, експериментальних, випробувальних, вимірювальних робіт на підприємствах, в установах, організаціях, діяльність яких пов’язана з використанням біологічних агентів, хімічної сировини, продукції та речовин з джерелами іонізуючого та  неіонізуючого випромінювання і радіоактивних речовин – Дозвіл Держсанепідслужби України на проведення робіт з ДІВ в установах України («Санітарний паспорт»; «Санітарний паспорт на право експлуатації рентгенівського кабінету (пересувних і переносних (палатних) рентгенівських апаратів») (інформаційна картка, заява)

16.4. Дозвіл на проведення будь-яких діагностичних, експериментальних, випробувальних, вимірювальних робіт на підприємствах, в установах, організаціях, діяльність яких пов'язана з використанням біологічних агентів, хімічної сировини, продукції та речовин з джерелами іонізуючого та неіонізуючого випромінювання і радіоактивних речовин - Дозвіл на проведення діагностичних, експериментальних, випробувальних, вимірювальних робіт на підприємствах, в установах, організаціях, діяльність яких пов'язана з використанням джерел неіонізуючого випромінювання (інформаційна картка, заява)

 

 

17.Головне управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Хмельницькій області

17.1. Реєстрація декларації відповідності матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки (інформаційна картка, декларація, приклад заповнення)

 

18. Хмельницьке міське управління Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Хмельницькій області

18.1. Реєстрація декларації відповідності матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки (інформаційна картка, декларація, приклад заповнення)

 

19.Головне управління Держгеокадастру у Хмельницькій області

19.1. Висновок державної експертизи землевпорядної документації щодо об’єктів, які підлягають обов’язковій державній експертизі (інформаційна картка, заява)

 

20.Управління Держгеокадастру у Хмельницькому районі Хмельницької області

20.1. Видача витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки (інформаційна картка, заява)

20.2. Видача відомостей з документації із землеустрою, що включена до Державного фонду документації із землеустрою (інформаційна картка, заява)

20.3. Видача довідки з державної статистичної звітності про наявність земель та розподіл їх за власниками земель, землекористувачами, угіддями (інформаційна картка, заява)

 

21.Хмельницька обласна державна адміністрація

21.1. Затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) (інформаційна картка, заява)

21.2. Надання земельної ділянки в оренду, в постійне користування юридичним особам та громадянам (інформаційна картка, заява)

21.3. Дозвіл на розміщення зовнішньої реклами поза межами населених пунктів у Хмельницькій області (інформаційна картказаява)

 

 

22.Департамент екології та природних ресурсів  Хмельницької ОДА

22.1. Висновок державної екологічної експертизи ( інформаційна картка ---->, заява)

22.2. Дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами (інформаційна картка, заява)

22.3. Дозвіл на спеціальне використання об’єктів тваринного світу

22.4. Дозвіл на спеціальне водокористування (інформаційна картка, заява)

22.5. Дозвіл на спеціальне водокористування громадянам (інформаційна картка, заява)

22.6. Реєстрація декларації про утворення відходів (інформаційна картка, декларація, приклад заповнення)

 

23.Управління культури, національностей, релігії та туризму Хмельницької ОДА

23.1. Дозвіл на проведення робіт на пам’ятках місцевого значення (крім пам’яток археології), їх територіях та в зонах  охорони (інформаційна картка, заява)

23.2. Погодження відчуження або передачі пам’яток місцевого значення їхніми власниками чи уповноваженими ними органами іншим особам у володіння, користування або управління (інформаційна картка, заява)

23.3. Погодження програм та проектів містобудівних, архітектурних і ландшафтних перетворень, будівельних, меліоративних, шляхових, земельних робіт, реалізація яких може позначитися на стані пам’яток місцевого значення, їх територій ї зон охорони (інформаційна картка, заява)

23.4. Реєстрація дозволів на проведення археологічних розвідок, розкопок (інформаційна картка, заява)

 

24.Державна інспекція сільського господарства в Хмельницькій області

24.1. Дозвіл на зняття та перенесення ґрунтового покриву  земельних ділянок (інформаційна картка, заява)

 

25.Служба автомобільних доріг у Хмельницькій області

25.1. Погодження маршруту великовагового та/ або великогабаритного транспортного засобу (інформаційна картка, заява)

 

26.Управління Держпраці у Хмельницькій області

26.1. Відомча реєстрація великотоннажних та інших технологічних транспортних засобів, що не підлягають експлуатації на вулично-дорожній мережі загального користування (інформаційна картка, заява)

26.2. Дозвіл на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки (інформаційна картка, заява)

26.3. Реєстрація декларації відповідності матеріально-технічної бази роботодавця  вимогам законодавства з питань охорони праці та промислової безпеки (інформаційна картка, заява)

 

27.Управління ветеринарної медицини в м. Хмельницькому

27.1. Експлуатаційний дозвіл для провадження діяльності для потужностей (об’єктів): -

 з переробки неїстивних продуктів тваринного походження;  - з виробництва, змішування та приготування кормових добавок, преміксів і кормів (інформаційна картка, заява)

27.2. Експлуатаційний дозвіл (інформаційна картка, заява)

27.3. Дозвіл на проведення заходів із залученням тварин (інформаційна картказаява)

 

28.Управління Державної автомобільної інспекції УМВС України у Хмельницькій області

28.1. Дозвіл на участь у дорожньому русі транспортних засобів, вагові або габаритні параметри яких перевищують нормативні (інформаційна картка, заява)

28.2. Погодження маршрутів руху транспортних засобів під час дорожнього перевезення небезпечних вантажів (інформаційна картка, заява)

28.3. Погодження проектів щодо будівництва, реконструкції і ремонту автомобільних доріг, залізничних переїздів, комплексів дорожнього сервісу та інших споруд у межах смуги відведення автомобільних доріг або червоних ліній міських вулиць і доріг (інформаційна картка, заява)

28.4. Погодження розміщення зовнішньої реклами у межах смуги відведення автомобільних доріг (інформаційна картка, заява)

28.5. Технічні умови на розміщення, будівництво споруд, об’єктів дорожнього сервісу, АЗС, прокладання інженерних мереж та виконання інших робіт у межах смуги відведення автомобільних доріг або червоних ліній міських вулиць і доріг (інформаційна картка, заява)

 

29.Управління Державної архітектурно – будівельної інспекції у Хмельницькій області

29.1. Реєстрація декларації про початок виконання підготовчих робіт (інформаційна картка, декларація, приклад заповнення)

29.2. Внесення змін до декларації про початок виконання підготовчих робіт (інформаційна картка, заява)

29.3. Реєстрація декларації про початок виконання будівельних робіт (інформаційна картка, декларація, приклад заповнення)

29.4. Внесення змін до декларації про початок виконання будівельних робіт (інформаційна картка, заява)

29.5. Реєстрація декларації про готовність об'єкта до експлуатації, який належить до I - III категорії складності/реєстрація декларації про готовність до експлуатації об'єкта, будівництво якого здійснено на підставі будівельного паспорта (інформаційна картка, декларація1, декларація2приклад заповнення)

29.6. Внесення змін до декларації про готовність об'єкта до експлуатації (інформаційна картка, заява)

 

30.Управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в Хмельницькій області

30.1. Дозвіл на спеціальне використання водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах (їх частинах) (інформаційна картка, заява)

30.2. Підтвердження законності вилучення водних біоресурсів з середовища їх існування та переробки продуктів лову (у разі необхідності суб'єкту господарювання для здійснення зовнішньоторговельних операцій) (інформаційна картка, заява)

 

31.Хмельницьке обласне управління лісового та мисливського господарства

31.1. Спеціальний дозвіл на спеціальне використання лісових ресурсів  (лісорубний квиток) (інформаційна картка, заява)

 

32.Державна архівна служба України

32.1. Надання дозволу на виготовлення документів страхового фонду, виробництво технічних засобів оброблення інформації і технологічного оснащення, що має відповідати вимогам технічного захисту інформації з обмеженим доступом документації (інформаційна картка, заява)

 

33.Хмельницький  міський відділ Державної міграційної служби України в Хмельницькій області

33.1. Оформлення та видача паспорта громадянина України (інформаційна картка, заява заповнюється адміністратором)

33.2. Оформлення та видача паспорта громадянина України у разі обміну  замість пошкодженого, втраченого або викраденого (інформаційна картка, заява заповнюється адміністратором)

33.3. Вклеювання до паспорта громадянина України фотокартки при досягненні громадянином 25 -  і 45 – річного віку (інформаційна картка)

33.4. Реєстрація місця проживання особи (інформаційна картка, заява заповнюється адміністратором)

33.5. Зняття з реєстрації місця проживання особи (інформаційна картка, заява заповнюється адміністратором)

33.6. Реєстрація місця перебування особи (інформаційна картка, заява заповнюється адміністратором)

33.7. Оформлення та видача довідки про реєстрацію місця проживання або місця перебування особи (інформаційна картка, заява заповнюється адміністратором)

 

34. Реєстраційна служба Хмельницького міськрайонного управління юстиції

34.1 Державна реєстрація права власності на нерухоме майно (інформаційна картка, заявазаповнюється адміністратором)

34.2. Державна реєстрація іншого речового права на нерухоме майно, обтяження права на нерухоме майно (інформаційна картка, заявазаповнюється адміністратором)

34.3. Взяття на облік безхазяйного нерухомого майна (інформаційна картка, заявазаповнюється адміністратором)

34.4. Скасування запису Державного реєстру речових прав на нерухоме майно (інформаційна картка, заявазаповнюється адміністратором)

34.5. Внесення запису про скасування державної реєстрації прав (інформаційна картка, заявазаповнюється адміністратором)

34.6. Видача дубліката свідоцтва про право власності на нерухоме майно (інформаційна картка, заявазаповнюється адміністратором)

34.7. Надання витягу з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно (інформаційна картка, заявазаповнюється адміністратором)

34.8. Надання інформаційної довідки з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно (інформаційна картка, заявазаповнюється адміністратором)

34.9. Надання виписки з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно (інформаційна картка, заявазаповнюється адміністратором)

 

35. Відділ державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців, друкованих засобів масової інформації та легалізації громадських формувань Хмельницького міськрайонного управління юстиції, та відповідно до цього пункту перелік послуг

 

35.1. Надання витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців (інформаційна картка, заява)

35.2. Державна реєстрація змін до відомостей про юридичну особу, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань (інформаційна картка, заява)

35.3. Державна реєстрація припинення юридичної особи в результаті її реорганізації (інформаційна картка, заява)

35.4 Державна реєстрація припинення юридичної особи в результаті її ліквідації (інформаційна картка, заява)

35.5. Державна реєстрація змін до відомостей про фізичну особу – підприємця, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань (інформаційна картка, заява)

35.6. Державна реєстрація припинення підприємницької діяльності фізичної особи – підприємця (інформаційна картка, заява)

35.7. Державна реєстрація фізичної особи - підприємця (інформаційна картка, заява)

35.8. Державна реєстрація створення юридичної особи (інформаційна картка, заява)

35.9. Створення відокремленого підрозділу юридичної особи (інформаційна картка, заява)

 

 

Заява про видачу дублікату документу дозвільного характеру (бланк заяви)

Заява про анулювання документу дозвільного характеру (бланк заяви)

Заява про переоформлення документу дозвільного характеру (бланк заяви)

 

Зразок довіреності для звернення в дозвільний центр щодо отримання документу дозвільного характеру:

довіреність для представлення інтересів громадян або фізичних осіб – підприємців підлягає нотаріальному посвідченню для  особи, яка проживає у населеному пункті, де немає нотаріусів, довіреність може бути посвідчена уповноваженою на це посадовою особою органу місцевого самоврядування;

довіреність військовослужбовця або іншої особи, яка перебуває на лікуванні у госпіталі, санаторії та іншому військово-лікувальному закладі, може бути посвідчена начальником цього закладу, його заступником з медичної частини, старшим або черговим лікарем;

довіреність військовослужбовця, а в пунктах дислокації військової частини, з'єднання, установи, військово-навчального закладу, де немає нотаріуса чи органу, що вчиняє нотаріальні дії, також довіреність працівника, члена його сім'ї і члена сім'ї військовослужбовця може бути посвідчена командиром (начальником) цієї частини, з'єднання, установи або закладу;

довіреність особи, яка тримається в установі виконання покарань чи слідчому ізоляторі, може бути посвідчена начальником установи виконання покарань чи слідчого ізолятора.