А-2-51-14 Подання повідомлення про зміну даних у зареєстрованій декларації про початок виконання будівельних робіт

Перелік документів:

  1. Один примірник заповненого повідомлення (бланк повідомлення, зразок заповнення). Дане повідомлення можливо заповнити та подати через Єдиний державний портал адміністративних послуг, зокрема через інтегровану з ним інформаційну систему ДАБІ України (https://e-dabi.gov.ua/).
  2. Засвідчені в установленому порядку копії документів, що підтверджують зазначені зміни відповідно до вимог пункту 151 Порядку виконання підготовчих і будівельних робіт, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 13.04.2011 №466 «Деякі питання виконання підготовчих і будівельних робіт» (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 13.03.2020 №218 «Про ліквідацію Державної архітектурно-будівельної інспекції та внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України») за формою встановленого зразка.
  3. Довіреність на право представляти інтереси суб’єкта звернення в органах місцевого самоврядування, оформлена в установленому законодавством порядку (у разі звернення уповноваженого представника).

Інформаційна картка - завантажити.

У приміщенні управління адміністративних послуг Хмельницької міської ради (вул. Соборна, 16) спеціалістами Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Хмельницькій області надаються консультації з питань будівництва за наступним графіком:

- понеділок з 09.00 до 13.00;

- вівторок з 09.00 до 13.00;

- середа з 09.00 до 13.00.

 

 

(с) Центр надання адміністративних послуг міста Хмельницького

(с) Сайт розроблений і супроводжується ХМКП "Хмельницькінфоцентр"

шаблоны для joomla 2.5 русские темы Wordpress быстрые диеты